موسسه تحقیقات، آموزش و پیشگیری سرطان
بسم الله الرحمن الرحیم    ۱۶ آذر ۱۳۹۵
جستجو
مرکز جامع سرطان
تغییر سایز حروف: افزایش اندازه حروف کاهش اندازه حروف
صفحه اصلی > مشارکتهای مردمی موسسه
مشارکتهای مردمی موسسه
امروزه سرطان دومین عامل مرگ و میر در کشورهای توسعه یافته و سومین عامل مرگ و میر در کشورهای در حال توسعه است. در ایران سالانه حدود 85 هزار مورد سرطان ثبت می‌گردد و بیش از سی‌هزار نفر جان خود را بر اثر ابتلا به سرطان از دست می‌دهند. پژوهش، آموزش برای پیشگیری، تشخیص به‌موقع، درمان مناسب و مراقبت بعد از درمان، عوامل کنترل سرطان و جلوگیری از مرگ زودرس افراد مبتلا به سرطان می‌باشد. مرکز تشخیص درمانی این مؤسسه به‌عنوان مرکز درمانی فوق تخصصی با زیربنای حدود پنجاه هزار مترمربع در دست ساخت می‌باشد که در تشخیص زودهنگام سرطان و درمان بیماری با استفاده از تجهیزات مدرن و روز دنیا نقشی منحصر به فرد را ایفا خواهد نمود از این رو می‌تواند نقش عظیمی در تحول تغییر جایگاه این بیماری و کنترل آن در ایران ایفا نماید.

لذا ما از شما هم‌میهنان نیکوکار دعوت می‌کنیم به هر روش ممکن جهت مبارزه با سرطان، برای نجات جان انسان‌های بیشتر و دادن امید به هزاران نفر از افراد مبتلا به سرطان  و خانواده‌های آنها دست در دست هم داده کاری بزرگ را رقم زنیم.
مشارکت شما صرف‌نظر از اینکه به چه شکلی باشد ارزشمند است. در این قسمت برخی از روش‌های شما در این امر انسانی ارائه گردیده است.
پست الکترونیکی :  donations@ncii.ir
شماره تماس: 9-26205438

روش‌های مشارکت مردمی


اهداء وجه نقد
پرداخت وجه نقد به‌صورت عمومی یک کمک مالی شایع و آسان است که به مؤسسه اجازه می‌دهد که هدیه مالی شما را برای بخش‌هایی که بیشترین حمایت مالی را نیازمند است، تخصیص بدهد.
با در اختیار داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب می‌توانید نسبت به پرداخت مبلغ موردنظر خود به‌صورت الکترونیکی اقدام نمایید.

برای اهداء وجه نقد از طریق کارت های عضو شتاب اینجا کلیک نمایید

و یا به شماره حساب‌های مؤسسه که در ذیل آمده است وجه نیکوکاری خود را واریز نمایید.

شماره حساب بانک ملی: 0124240000000
شماره حساب پست بانک: 111-11

لطفاً در صورت تمایل فیش واریزی خود را به شماره 26205438 فکس نمایید. یا از طریق تماس با مرکز ما را مطلع فرمایید.از افراد خیر و نیکوکار و شرکت های ذیل که با اهداف انسان دوستانه خود زندگی را به بیماران بخشیدند سپاس گزاریم.
آقایان محمد فرید خاکباران، دکتر حسن گرجی، حاجی سید سلیمان و محمدرضا میر رحیمی. 

و سپاس فراوان از اشخاص بی نامی که با کمک های خود ما را در جهت پیشبرد اهدافمان یاری رساندند.

و با تقدیر فراوان از:
مدیریت امور مالی و خزانه بانک پاسارگاد
شرکت گسترش بازرگانی بین المللی گروه پاسارگاد
شرکت ارزش آفرینان بانک پاسارگاد
شرکت میدکو
شرکت پارس آریان (بانک سینا)

 

مشاوره سلامت

عضو خبرنامه شویدمطالب ارائه شده در پايگاه اينترنتي موسسه تحقیقات، درمان و آموزش سرطان صرفا جهت اطلاع رساني و افزايش آگاهي عمومي تهيه شده و جايگزين توصيه ها و دستورات پزشكي فردي نبوده، لازم است در هر مورد با پزشك معالج مشورت شود
صفحه اصلی درباره ما نقشه سایت حفظ حریم شخصی ارتباط با ما پست الکترونیکی اعضاء